Skladišče 7
69,17 EUR / kos
Za 4 gume 276,69 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622101274 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE HD PLUS |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.6 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,70 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,93 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 195/65 R14 89T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,17 EUR
Preveri zalogo

