Skladišče 7
71,37 EUR / kos
Za 4 gume 285,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4718022000897 |
| Znamka | Sonar |
| Model | SA-701 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 8.61 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,70 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,13 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 195/65 R14 89T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'BLUE HD PLUS 195/65 R14 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,37 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECOWING ES01 195/65 R14 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,79 EUR
Preveri zalogo

