*Slika je simbolična
Skladišče 3
173,55 EUR / kos
Za 4 gume 694,20 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
194,85 EUR / kos
Za 4 gume 779,39 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
203,44 EUR / kos
Za 4 gume 813,74 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703893127 |
| Znamka | Michelin |
| Model | MXV3-A |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 8.56 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,70 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,93 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 195/65 R14 89T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,17 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'BLUE HD PLUS 195/65 R14 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo

