BRIDGESTONE TURANZA 6 ENLITEN XL 275/50 R20 113W
Skladišče 1
256,43 EUR / kos
Za 4 gume 1.025,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
271,28 EUR / kos
Za 4 gume 1.085,14 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342604114 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 Enliten XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 17.01 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,31 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 124,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 145,67 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/50 R20 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,21 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/50 R20 113V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 195,16 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/50 R20 113W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 198,95 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER SUV XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 200,77 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 SUV 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 205,82 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP3 XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 205,82 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117A 275/50 R20 109W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 214,11 EUR
Preveri zalogo

