Skladišče 1
213,37 EUR / kos
Za 4 gume 853,47 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
191,93 EUR / kos
Za 4 gume 767,72 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
191,93 EUR / kos
Za 4 gume 767,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
204,04 EUR / kos
Za 4 gume 816,15 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708316010 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER SUV XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,31 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,54 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/50 R20 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 178,48 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER SUV XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,93 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,68 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 SUV 275/50 R20 113V
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,40 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP3 XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 205,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117A 275/50 R20 109W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 214,11 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 275/50 R20 113Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 220,47 EUR
Preveri zalogo

