Skladišče 1
179,19 EUR / kos
Za 4 gume 716,76 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956683139 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,31 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 275/50 R20 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,32 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 144,21 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/50 R20 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 179,19 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/50 R20 113W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,68 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER SUV XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,35 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP 3 SUV 275/50 R20 113V
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,40 EUR
Preveri zalogo
Kleber KRISALP HP3 XL 275/50 R20 113V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 205,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117A 275/50 R20 109W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 214,11 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 275/50 R20 113V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,31 EUR
Preveri zalogo

