Skladišče 1
35,51 EUR / kos
Za 4 gume 142,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913146799 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GLP101 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 73 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,40 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,14 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 31,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,89 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,34 EUR
Preveri zalogo

