Skladišče 3
29,80 EUR / kos
Za 4 gume 119,20 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
29,80 EUR / kos
Za 4 gume 119,20 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064124844 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A701 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 73 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 31,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,89 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,34 EUR
Preveri zalogo

