*Slika je simbolična
Skladišče 7
194,09 EUR / kos
Za 4 gume 776,36 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859295861184 |
| Znamka | Avantech |
| Model | DRR1000 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 41.04 kg |
Priporočamo
Avantech DRR1000 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F-A01 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,47 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH100 (ST) 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,82 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo

