Skladišče 7
233,64 EUR / kos
Za 4 gume 934,57 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068706622 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | L-S20 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 39.88 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,28 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,55 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,94 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,94 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 234,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 234,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F-A01 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 238,75 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH100 (ST) 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,18 EUR
Preveri zalogo

