Skladišče 1
112,65 EUR / kos
Za 4 gume 450,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4718022003737 |
| Znamka | Nankang |
| Model | NS-2R (semi-slick) XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/50 R15 86V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 205/50 R15 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,04 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 205/50 R15 86V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook K125 205/50 R15 86V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook W310 205/50 R15 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,12 EUR
Preveri zalogo

