Skladišče 3
111,12 EUR / kos
Za 4 gume 444,47 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
119,21 EUR / kos
Za 4 gume 476,85 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563308883 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W310 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 8.2 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/50 R15 86V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 205/50 R15 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,04 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 205/50 R15 86V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook K125 205/50 R15 86V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook W310 205/50 R15 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,12 EUR
Preveri zalogo

