Skladišče 1
256,51 EUR / kos
Za 4 gume 1.026,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563602134 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01 SOUND ABSORBER XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,52 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/30 R20 97W
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,71 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SU1 275/30 R20 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 183,09 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 184,54 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 275/30 R20 97Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 186,70 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 275/30 R20 97Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 201,93 EUR
Preveri zalogo
Toyo PROXES SPORT 2 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 202,82 EUR
Preveri zalogo

