Skladišče 1
215,25 EUR / kos
Za 4 gume 860,99 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
220,83 EUR / kos
Za 4 gume 883,33 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515027380 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V107 XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.34 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,94 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/30 R20 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 144,44 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,43 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,71 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,52 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 275/30 R20 97Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 184,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V105 MO 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,12 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-GT AE51 275/30 R20 97W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 209,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 215,25 EUR
Preveri zalogo

