Skladišče 1
98,40 EUR / kos
Za 4 gume 393,60 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068006824 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | ALL SEASON EXPERT 3 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,61 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 175/65 R17 87H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,50 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ALL SEASON 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,18 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal ALL SEASON EXPERT 3 175/65 R17 87H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 98,40 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-GRIP 5 175/65 R17 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,51 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA AS 6 ENLITEN 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 110,91 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,60 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,17 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,18 EUR
Preveri zalogo

