Skladišče 1
107,88 EUR / kos
Za 4 gume 431,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
112,41 EUR / kos
Za 4 gume 449,63 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
112,93 EUR / kos
Za 4 gume 451,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526101051 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | VECTOR 4SEASONS GEN-2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8 kg |
Priporočamo
Falken SINCERA SN110A 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,40 EUR
Preveri zalogo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,61 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 175/65 R17 87H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,50 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ALL SEASON 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,18 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-GRIP 5 175/65 R17 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,51 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 110,91 EUR
Preveri zalogo
Continental ALL SEASON CONTACT 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,60 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,17 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERF 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,18 EUR
Preveri zalogo

