Skladišče 1
85,93 EUR / kos
Za 4 gume 343,72 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
62,23 EUR / kos
Za 4 gume 248,94 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064130623 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/30 R20 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 121,75 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,65 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,51 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 186,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 255/30 R20 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 193,11 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,41 EUR
Preveri zalogo

