Skladišče 1
157,44 EUR / kos
Za 4 gume 629,78 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
152,65 EUR / kos
Za 4 gume 610,59 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
158,81 EUR / kos
Za 4 gume 635,22 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223778 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 11.04 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/30 R20 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 121,75 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,65 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,51 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 186,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 255/30 R20 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 193,11 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,41 EUR
Preveri zalogo

