Skladišče 1
62,19 EUR / kos
Za 4 gume 248,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
52,69 EUR / kos
Za 4 gume 210,76 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064130180 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,97 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,19 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/50 R18 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,71 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,95 EUR
Preveri zalogo
Petlas SUVMASTER ALL SEASON 215/50 R18 92W
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,54 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,68 EUR
Preveri zalogo

