Skladišče 7
71,38 EUR / kos
Za 4 gume 285,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 860506872581 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER CS |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 10.26 kg |
Priporočamo
Rovelo AVENUE SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,45 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ 215/50 R18 92V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,40 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,81 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/50 R18 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/50 R18 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,25 EUR
Preveri zalogo

