Skladišče 7
497,92 EUR / kos
Za 4 gume 1.991,70 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6973089825809 |
| Znamka | Aeolus |
| Model | NEO CONSTRUCT D |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 95 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 24 col |
| Indeks nosilnosti | 162 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 82.7 kg |
Priporočamo
Avantech APM1000 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 344,72 EUR
Preveri zalogo
Aeolus NEO CONSTRUCT G 325/95 R24 162K
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 497,92 EUR
Preveri zalogo
Aeolus NEO CONSTRUCT D 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 497,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli FG88 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 561,76 EUR
Preveri zalogo
Pirelli TG88 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 574,11 EUR
Preveri zalogo
Goodyear OFFROAD ORD 325/95 R24 162G
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 976,74 EUR
Preveri zalogo
Goodyear OMNITRAC D HEAVY DUTY 325/95 R24 162K
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 976,74 EUR
Preveri zalogo

