*Slika je simbolična
Skladišče 2
976,74 EUR / kos
Za 4 gume 3.906,95 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000725080 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | OFFROAD ORD |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 95 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 24 col |
| Indeks nosilnosti | 162 |
| Indeks hitrosti | G |
| Tip vozila | Tovornjak / Avtobus |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 82.566 kg |
Priporočamo
Avantech APM1000 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 344,72 EUR
Preveri zalogo
Aeolus NEO CONSTRUCT G 325/95 R24 162K
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 497,92 EUR
Preveri zalogo
Aeolus NEO CONSTRUCT D 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 497,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli FG88 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 561,76 EUR
Preveri zalogo
Pirelli TG88 325/95 R24 162K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 580,28 EUR
Preveri zalogo
Goodyear OFFROAD ORD 325/95 R24 162G
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 976,74 EUR
Preveri zalogo
Goodyear OMNITRAC D HEAVY DUTY 325/95 R24 162K
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 976,74 EUR
Preveri zalogo

