Skladišče 1
228,90 EUR / kos
Za 4 gume 915,60 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
242,61 EUR / kos
Za 4 gume 970,43 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563635354 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137 XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.9 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,29 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R21 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 170,31 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,50 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/35 R21 103Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,49 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,49 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,27 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R21 101(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,88 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 228,90 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/35 R21 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 245,43 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) AO PNCS XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 254,20 EUR
Preveri zalogo

