Skladišče 1
171,60 EUR / kos
Za 4 gume 686,40 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6972435768098 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 125,29 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R21 101W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 171,60 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,25 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/35 R21 103Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,35 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,04 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R21 101(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,88 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 234,54 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 238,37 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) AO PNCS XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 254,70 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/35 R21 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 272,70 EUR
Preveri zalogo

