BF GOODRICH ALL TERRAIN KO3 235/80 R17 120S
Skladišče 7
268,53 EUR / kos
Za 4 gume 1.074,14 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703724032 |
| Znamka | BF Goodrich |
| Model | ALL TERRAIN KO3 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 22.5 kg |
Priporočamo
Yokohama G018 RBL RPB 235/80 R17 120S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,84 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO3 235/80 R17 120S
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 268,53 EUR
Preveri zalogo

