Skladišče 1
123,84 EUR / kos
Za 4 gume 495,37 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
146,15 EUR / kos
Za 4 gume 584,60 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515309912 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G018 RBL RPB |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 20.44 kg |
Priporočamo
Yokohama G018 RBL RPB 235/80 R17 120S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,84 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO3 235/80 R17 120S
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 268,53 EUR
Preveri zalogo

