Skladišče 1
364,89 EUR / kos
Za 4 gume 1.459,57 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
344,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.377,75 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
379,27 EUR / kos
Za 4 gume 1.517,09 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
365,50 EUR / kos
Za 4 gume 1.461,98 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702683637 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP 4S FSL |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.6 kg |
Priporočamo
Michelin PS4 S XL 305/25 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 344,44 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 305/25 R21 98Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 353,09 EUR
Preveri zalogo

