Skladišče 7
268,97 EUR / kos
Za 4 gume 1.075,88 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563515403 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127 |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14.5 kg |
Priporočamo
Michelin PS4 S XL 305/25 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 344,44 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 305/25 R21 98Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 353,09 EUR
Preveri zalogo

