Skladišče 1
59,62 EUR / kos
Za 4 gume 238,49 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
50,67 EUR / kos
Za 4 gume 202,70 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
50,67 EUR / kos
Za 4 gume 202,70 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064129948 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 235/45 R17 97V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,67 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,28 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,71 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,01 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R17 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,71 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R17 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,07 EUR
Preveri zalogo

