*Slika je simbolična
Skladišče 7
64,22 EUR / kos
Za 4 gume 256,87 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 99988877776666 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | MAXX OUT ST582 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.2 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 235/45 R17 97V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,04 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,52 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R17 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,71 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R17 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,07 EUR
Preveri zalogo

