Skladišče 3
80,51 EUR / kos
Za 4 gume 322,02 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
79,08 EUR / kos
Za 4 gume 316,31 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563433554 |
| Znamka | Hankook |
| Model | KIN ECO2 K435 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Petlas ELEGANT PT311 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,49 EUR
Preveri zalogo
Vredestein T-TRAC 2 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook K435 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,08 EUR
Preveri zalogo
Nankang NA-1 FASCIA BIANCA 165/80 R15 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,93 EUR
Preveri zalogo
Continental CT22 165/80 R15 87T
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,13 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GT SPECIAL CLASSIC Y350 165/80 R15 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 124,21 EUR
Preveri zalogo
Kontio WHITEPAW CLASSIC 165/80 R15 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 260,96 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO CA67 165/80 R15 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 308,66 EUR
Preveri zalogo

