*Slika je simbolična
Skladišče 7
79,93 EUR / kos
Za 4 gume 319,74 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717622053098 |
| Znamka | Nankang |
| Model | NA-1 FASCIA BIANCA |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6 kg |
Priporočamo
Petlas PRIME COMFORT 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Petlas ELEGANT PT311 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,49 EUR
Preveri zalogo
Vredestein T-TRAC 2 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook K435 165/80 R15 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,76 EUR
Preveri zalogo
Nankang NA-1 FASCIA BIANCA 165/80 R15 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,93 EUR
Preveri zalogo
Continental CT22 165/80 R15 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GT SPECIAL CLASSIC Y350 165/80 R15 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,48 EUR
Preveri zalogo
Kontio WHITEPAW CLASSIC 165/80 R15 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 260,96 EUR
Preveri zalogo

