Skladišče 7
82,15 EUR / kos
Za 4 gume 328,59 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427424903 |
| Znamka | Falken |
| Model | LINAM VAN01 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 8.7 kg |
Priporočamo
Aplus AERIX FS01 165/80 R13 83T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,57 EUR
Preveri zalogo
Journey WR082 165/80 R13 96N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,29 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,43 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,78 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,78 EUR
Preveri zalogo
Maxxis ME3 XL 165/80 R13 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,97 EUR
Preveri zalogo

