Skladišče 1
55,97 EUR / kos
Za 4 gume 223,89 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784343686 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | ME3 XL |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/80 R13 83T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 31,01 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,37 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,78 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,58 EUR
Preveri zalogo
Maxxis ME3 XL 165/80 R13 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,97 EUR
Preveri zalogo

