Skladišče 1
54,79 EUR / kos
Za 4 gume 219,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
47,22 EUR / kos
Za 4 gume 188,88 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
47,22 EUR / kos
Za 4 gume 188,88 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064130029 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/40 R17 84W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,47 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,22 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/40 R17 84Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,05 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU4 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo

