Skladišče 7
54,00 EUR / kos
Za 4 gume 216,00 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848116042772 |
| Znamka | Rovelo |
| Model | AVENUE SPRINT |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.22 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/40 R17 84W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,47 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,22 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/40 R17 84Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,05 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU4 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo
Maxxis HP6 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo

