Skladišče 1
102,90 EUR / kos
Za 4 gume 411,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515310307 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G018 RPB |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 215/75 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,86 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 215/75 R15 100S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 215/75 R15 100Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,87 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 215/75 R15 100S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,88 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G018 RPB 215/75 R15 106S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 215/75 R15 100S RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,33 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 215/75 R15 100S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,36 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 215/75 R15 100S RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 115,41 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 215/75 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 215/75 R15 100S RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,94 EUR
Preveri zalogo

