*Slika je simbolična
Skladišče 7
74,17 EUR / kos
Za 4 gume 296,67 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628249683 |
| Znamka | Fronway |
| Model | ROCKBLADE MT 1 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 14.15 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 215/75 R15 100T
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 215/75 R15 100S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,07 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE MT 1 215/75 R15 100Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 215/75 R15 100Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,12 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 215/75 R15 100S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,23 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 215/75 R15 100S RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 97,44 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW 215/75 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,64 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G018 RPB 215/75 R15 106S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 215/75 R15 100S RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 103,86 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 215/75 R15 100S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,36 EUR
Preveri zalogo

