Skladišče 1
60,28 EUR / kos
Za 4 gume 241,12 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064116047 |
| Znamka | Aplus |
| Model | AS909 ALL SEASON XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 51,83 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/40 R19 98Y
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,28 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,28 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,56 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/40 R19 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/40 R19 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,75 EUR
Preveri zalogo

