Skladišče 1
63,36 EUR / kos
Za 4 gume 253,45 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6976540113156 |
| Znamka | Sunny |
| Model | NA305 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 51,83 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/40 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,26 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/40 R19 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,23 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/40 R19 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,75 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/40 R19 98Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,49 EUR
Preveri zalogo

