Skladišče 7
162,13 EUR / kos
Za 4 gume 648,52 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024067800935 |
| Znamka | Semperit |
| Model | MASTGR2 SUV FR |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 17.8 kg |
Priporočamo
Novex SUV HT XL 265/60 R18 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 265/60 R18 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/60 R18 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/60 R18 116V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,95 EUR
Preveri zalogo
Kumho HA32 ALL SEASON XL 265/60 R18 114V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,89 EUR
Preveri zalogo
Kumho AT52 3PMSF 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 117,99 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-542 265/60 R18 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 3 265/60 R18 110V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,74 EUR
Preveri zalogo

