Skladišče 7
119,26 EUR / kos
Za 4 gume 477,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628249348 |
| Znamka | Fronway |
| Model | ROCKBLADE AT 2 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Teža | 15.81 kg |
Priporočamo
Aplus A919 265/60 R18 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT606 265/60 R18 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,94 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 265/60 R18 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/60 R18 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/60 R18 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,19 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/60 R18 116V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,95 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5 265/60 R18 110V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 113,80 EUR
Preveri zalogo
Kumho AT52 3PMSF 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 114,53 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 265/60 R18 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,54 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA RU1 SUV 265/60 R18 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,61 EUR
Preveri zalogo

