Skladišče 1
87,90 EUR / kos
Za 4 gume 351,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
74,94 EUR / kos
Za 4 gume 299,75 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064108066 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A919 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A919 265/60 R18 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/60 R18 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,19 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT606 265/60 R18 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,46 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/60 R18 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/60 R18 116V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,95 EUR
Preveri zalogo
Kumho HA32 ALL SEASON XL 265/60 R18 114V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 114,16 EUR
Preveri zalogo
Kumho AT52 3PMSF 265/60 R18 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 114,89 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-542 265/60 R18 110H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,00 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 265/60 R18 114H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,46 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 265/60 R18 114W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 124,59 EUR
Preveri zalogo

