Skladišče 6
72,98 EUR / kos
Za 4 gume 291,92 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6970364577774 |
| Znamka | Duraturn |
| Model | MOZZOSPORT |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
Priporočamo
Trazano Z-401 245/45 R19 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,27 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 245/45 R19 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,98 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R19 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/45 R19 102V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo

