Skladišče 1
75,72 EUR / kos
Za 4 gume 302,89 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848180009350 |
| Znamka | Sunny |
| Model | NC501 ALL SEASON XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R19 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,54 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/45 R19 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,66 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 245/45 R19 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,98 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,72 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,05 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,56 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,81 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,85 EUR
Preveri zalogo

