Skladišče 1
183,46 EUR / kos
Za 4 gume 733,83 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956681661 |
| Znamka | Kumho |
| Model | ECSTA SPORT S PS72 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/30 R20 99V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 129,99 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 183,46 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'FERA SU1 RPB 285/30 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 189,83 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 215,67 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,50 EUR
Preveri zalogo
Hankook K129 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 240,17 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 242,87 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 244,50 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 276,39 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 285,02 EUR
Preveri zalogo

