Skladišče 7
211,38 EUR / kos
Za 4 gume 845,50 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814985738 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | ADVAN SPORT V107 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.13 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/30 R20 99V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 129,99 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,71 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'FERA SU1 RPB 285/30 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 189,83 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 211,38 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 217,68 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,83 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 242,87 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SUPER SPORT 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 278,89 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX 285/30 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 285,02 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 285/30 R20 99Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 291,02 EUR
Preveri zalogo

