Skladišče 1
280,85 EUR / kos
Za 4 gume 1.123,41 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
286,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.144,29 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227275063 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO L.S.*RFT |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,79 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,73 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 176,51 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 255/30 R20 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,56 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 193,17 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,46 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 220,10 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 226,37 EUR
Preveri zalogo

