Skladišče 7
86,45 EUR / kos
Za 4 gume 345,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227432527 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | W160 |
| Širina | 145 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.19 kg |
Priporočamo
Ling Long R701 RADIAL 145/70 R13 74N
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,36 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,58 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 145/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,03 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,13 EUR
Preveri zalogo

