Skladišče 7
28,78 EUR / kos
Za 4 gume 115,11 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959954725016 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | R701 RADIAL |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | N |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 5.04 kg |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 27,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 145/70 R13 74N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,84 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 145/70 R13 71T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 145/70 R13 71T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,69 EUR
Preveri zalogo

